Seachem pH Alert
- Neprestano spremlja pH v sladkovodnih akvarijih
- Zdrži 4-krat dlje kot konkurenčni izdelki
- Brez epruvet in testnih trakov
Seach pH Alert je test, ki ga preprosto prilepite na steklo akvarija in bo nenehno prikazoval trenutno vrednost pH v akvariju. To je omogočeno zahvaljujoč senzorju v njem, ki je bil razvit neposredno v laboratorijih Seach. Barva na njem se bo spreminjala glede na pH v akvariju. Obseg merjenja je od 5,4 do 8,0. Ni več potrebno uporabljati epruvet ali testnih trakov. Uporabiti ga je mogoče le v sladkovodnih akvarijih.
pH Alert zdrži v delovanju od 3 do 6 mesecev. Njegova majhna velikost (3,8 x 6,3 cm) poudarja njegovo neopaznost. Tako ne bo motil pogleda na akvarij.
Uporaba:
Preprosto postavite test na katero koli mesto na steklu. Pri prvem uporabi počakajte 30 minut. Nato bo spremenil svojo barvo v 10 minutah po spremembi pH v akvariju.
Izogibajte se stiku prstov s senzorjem, saj maščoba z njih uniči. Za čiščenje ne uporabljajte mila ali belil, niti ostrih predmetov. Za maksimalno natančnost naj se test bere pod naravno svetlobo ali umetno, ki posnema naravno svetlobo.

Prijavite se na glasilo